DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE BIEDRONEK

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć
i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 12 stycznia w grupie „Biedronki” odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie nauczycielka
w imieniu swoim, współpracujących koleżanek i dyrektora przedszkola przywitała wszystkich gości. Życzyła wszystkim babciom i dziadkom dużo zdrowia wszelkiej pomyślności i pociechy z wnuków.
W swojej udekorowanej odświętnie sali dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.
Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne
w wykonaniu swoich wnucząt. Następnie dzieci obdarowały swoich dziadków i babcie upominkami, przygotowanymi własnoręcznie z niewielką pomocą nauczycielek . Na zakończenie części artystycznej jedna babcia złożyła podziękowania dzieciom za bardzo ładne występy, a nauczycielkom za włożony trud w przygotowanie uroczystości, w ślad za nią inne babcie i dziadkowie również podziękowali wychowawczyniom.
Na koniec imprezy dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy przy akompaniamencie taty Martynki, który bawił wszystkich już do końca uroczystości, . Dziewczynki tańczyły ze swoimi dziadkami, a chłopcy z babciami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
W przygotowaniu uroczystości szczególny udział mieli rodzice dzieci – za co składamy im szczególne podziękowania.
Marta Pink
Relacja 2017-01-13, 00:17 | autor: Anna Gieszczyk