"Krasnoludki" dziękują Babci i Dziadziusiowi :-)

"Moja Babcia i mój Dziadek
to wspaniali są Dziadkowie
Dziadek mnóstwo zna zagadek,
Babcia bajkę nam opowie..."

Dnia 10 stycznia 2017r Wnuczęta zaprosiły Babcie i Dziadziusiów do swojego Przedszkola, aby podziękować Im za miłość, poświecenie, trud włożony w wychowanie, cierpliwość, dobroć ...

Choć za oknem mroźno, w serduszkach przedszkolaków było gorąco, kiedy recytowały dla swoich Gości wiersze, śpiewały piosenki i dla Nich tańczyły.

Dziadkowie nie kryli wzruszenia a za występy swoje wnuki hojnie nagradzali brawami.

Po części artystycznej i odśpiewaniu "Sto lat!" przyszedł czas na składanie życzeń oraz wręczenie samodzielnie wykonanych upominków, które będą ozdobą i pamiątką na długie lata.

Następnie przy dziecięcych przebojach i muzyce disco polo wnuczęta z Babciami ruszyły do tańca.

W przyjemnej atmosferze i miłym towarzystwie szybko upłynął nam czas :-)

Babciom i Dziadziusiom dziękujemy za przybycie, życzymy Im dużo zdrowia oraz wszystkiego najlepszego:-)

Dziękujemy Mamusiom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku oraz Babciom za słodkości ofiarowane dla dzieci :-)

wychowawca grupy "Krasnoludki"